ЕЛЕСТРИЧКО ПОВЕЕ СО МАНТЕЛ ТВ СТАНДИНСКИ СТАНДАНДИНСКИ Грејач на камин со реален и прилагодлив пламен центар за забава на рустикална конзола Одлична за дневна соб
Новак

ЕЛЕСТРИЧКО ПОВЕЕ СО МАНТЕЛ ТВ СТАНДИНСКИ СТАНДАНДИНСКИ Грејач на камин со реален и прилагодлив пламен центар за забава на рустикална конзола

DEN 3616.48

Во достапна форма

【Висок квалитет на материјали】 Издржливоста доаѓа од премиум табли за MDF и текстура со висок притисок Третирани за поголема издржливост и анти-крикови и лесни за чистење. Еко пријателски, енергетски ефикасен, камин е безбеден за употреба околу деца и домашни миленици и не испушта опасни нуспроизводи. 【Реална LED пламен】 Ultra LED светло со висок интензитет со реален ефект на пламен со технологија на 3 D пламен, носи топол и пријатна амбиент за да одговара на вашето расположение; 3 осветленост на пламен за да се задоволат различни потреби. 【Двојни режими】 Режимот на пламен и режимот на топлина можат да работат самостојно. Со само пламен, овој шпорет на камин е одличен декоративен додаток. Кога пламенот и топлината се ракуваат заедно, може да се користи како хонорарен грејач на камин со загревање на површина од 110 квадратни метри. Покрај тоа, грејачот произведува помалку бучава (55 d B), за да можете да направите свои работи или да имате добро релаксирање. 【Совршен декор за домови】 Со својата прекрасно изработена мантија, ефектите од зачудувачки пламен и практичното производство на топлина, ова камин Мантел навистина ќе стане фокусна точка на вашата соба! Можете да ставите телевизори до 48 инчи над парчето Мантел, што го прави ТВ штанд на камин, или можете да ги додадете вашите семејни фотографии, свежо цвеќе, венец, свеќи на полицата за мантили за да го направите поубав. 【Услуга за клиенти】 Бесплатно инсталирање : целосно собрани надвор од кутијата; Ако има проблем, ве молиме слободно контактирајте го нашиот тим за услуги на клиентите. ♦ Карактеристики : - Реалниот 3Д оган- прилагодлив ефект на пламен- вклучете го пламенот со или без низок бучава- рачно рачно управувајте со контролниот панел или користете ја далечинската контрола- мазна површина за лесно чистење- Рачното мерење ќе има некои грешки во големината ќе има грешки во големината ♦ Спецификација : - Боја : кафеава/бела материјал : MDF, гума дрво, калено стакло- Оценка на моќност : 750/1500 W- Напон : 110 V/220 V- Граници за греење : 215-320 sq.

Главните карактеристики

- Color:
Brown/White
- Material:
MDF, Rubber Wood, Tempered Glass
- Power Rating:
750/1500W
- Voltage:
110V/220V
- Heating Ranges:
215-320 sq.ft
- Dimension:
100 x 33 x 80cm/39.3 x 12.9 x 31.4inches (L X W X H):
120 x 33 x 102cm/47.2 x 12.9 x 40.1inches (L X W X H):
150 x 33 x 116cm/59 x 12.9 x 45.6inches (L X W X H):
♦ Package Include:
1 x Elestric Fireplace, 1 x Remote, User Manual:
♦ Warm Tips:
- There will be some color difference due to light, exposure, display, etc. at the time of shooting:
- There will be some errors in size due to manual measurement:
- We only sell fireplace with mantel, TV and other items just for display, not include in the package:
♦ Customer Service:
- We offer 100% money back or exchange if the product has any quality issues, you can buy with confidence.:
- We offer 24 hours online customer service, please feel free to message us if you have any questions. Thanks for good communication!:
- We promises to ship within 24 hours, and the delivery time is 7-20 working days. :

Избор на клиент