Тркалезен метален знак Денот на в Valentубените миленичиња мачка и розови loveубовни балони гроздобер венец знак рустикален домашен знак плакета Смешна метална уметно
Новак

Тркалезен метален знак Денот на в Valentубените миленичиња мачка и розови loveубовни балони гроздобер венец знак рустикален домашен

DEN 0.67

Во достапна форма

✔ 【Премиум материјал】 : Тркалезната метална знак плакета е направена од висококвалитетен алуминиумски материјал кој е доволно издржлив за долго време во затворено и употреба на отворено Без 'рѓосаност и нема бледнее. ✔ 【Различни големини】 : Металниот калај знак има два вида дијаметар за избор. И двајцата се идеална големина како исклучителен wallиден декор за вашиот дом, соба, фарма, барака и човечка пештера. ✔ 【Лесна инсталација】 : Металниот калај знак е лесен за инсталирање со претходно дупчат дупки. Монтирајте го со завртки или жици. Само одвојте неколку минути за да го завршите процесот на инсталација. ✔ 【Повеќекратна примена】 : Најдобра декорација за дом, фарма, спална соба, дневна соба, кујна, човечка пештера, двор, градина, внатрешен двор, куќа, кабина, куќа на плажа, гаража, кафе, паб и бар. ✔ 【Безбедно пакување】 : Ние го користиме цврстиот картон за да го завиткате металниот знак, осигурете се дека ќе го добиете без оштетување. Доколку имате проблем, слободно контактирајте не. ✔ 【Премиум материјал】 : Тркалезната метална знак плакета е направена од висококвалитетен алуминиумски материјал кој е доволно издржлив за долго време во затворено и употреба на отворено. Без 'рѓосаност и нема бледнее. ✔ 【Различни големини】 : Металниот калај знак има два вида дијаметар за избор. И двајцата се идеална големина како исклучителен wallиден декор за вашиот дом, соба, фарма, барака и човечка пештера. ✔ 【Лесна инсталација】 : Металниот калај знак е лесен за инсталирање со претходно дупчат дупки. Монтирајте го со завртки или жици. Само одвојте неколку минути за да го завршите процесот на инсталација. ✔ 【Повеќекратна примена】 : Најдобра декорација за дом, фарма, спална соба, дневна соба, кујна, човечка пештера, двор, градина, внатрешен двор, куќа, кабина, куќа на плажа, гаража, кафе, паб и бар. ✔ 【Безбедно пакување】 : Ние го користиме цврстиот картон за да го завиткате металниот знак, осигурете се дека ќе го добиете без оштетување. Доколку имате проблем, слободно контактирајте не. Материјал : Плочата со тркалезни метални знаци е направена од висококвалитетен алуминиумски материјал кој е лесен и доволно издржлив за долго време во затворено и употреба на отворено. Без 'рѓосаност и нема бледнее. Ве молиме, исто така, забележете дека текстот може да се додаде и фотографијата може да се персонализира. Димензија : Кружниот метален калај знак има два вида дијаметар за да изберете од : 9inches (23cm) и 12inches (30 см). И двајцата се идеална големина како исклучителен wallиден декор за вашиот дом, соба, фарма, барака и човечка пештера.

Главните карактеристики

Избор на клиент