FZZDP планински велосипед торба за велосипед велосипед торба со велосипед торбичка за велосипеди за велосипеди, црна задна седиштена паниери црна црна боја
Новак

FZZDP планински велосипед торба за велосипед велосипед торба со велосипед торбичка за велосипеди за велосипеди, црна задна седиштена

DEN 3.33

Во достапна форма

Произведена од техника, подобрена заштита од вода за влегување во вода ; Квалитетен патент, тесен дожд, мазно трчање и издржлива употреба ;. Светло рефлексивно лого за зголемена видливост и безбедност ;. Добро обликувана за да се вклопи во седлото;. Производен простор, мала тежина, помал товар до оптоварување на тежината ;.

Главните карактеристики

Избор на клиент