10x8 преносно трговско шоу Изложба на изложба на банер на Crosswire Изложба X-10
Новак

10x8 преносно трговско шоу Изложба на изложба на банер на Crosswire Изложба X-10

DEN 3.33

Во достапна форма

Вклучен графички, ние печатиме на ткаенина за сублимација на боја Преносен дисплеј, не се потребни алатки, мала тежина, пријателска за испорака, лесно поставување. Модуларно решение за приказ, повторно употребливо, преиспитување, затворено и надворешно користење. Се вклопува во сите медиуми, лесен за транспорт. Вистинска вредност за парите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Mikrotik Sxtsq Lite5
Новак
Mikrotik Sxtsq Lite5
Во достапна форма
DEN 3.33
Вреднување на стоката: