Климак шпорет опсег 6 горилник за капење со хромирани садови се вклопува во топла точка Sears WB32X107 AP2028218 229768
Новак

Климак шпорет опсег 6 горилник за капење со хромирани садови се вклопува во топла точка Sears WB32X107 AP2028218 229768

DEN 281.44

Во достапна форма

▶ Ова е сосема нов опсег на шпорет на климак, Cooktop 6 "Burner Chrome Drip Pan ▶ Работи со Hotpoint Sears и повеќе!. ▶ Овој дел од климата директно го заменува Дел # WB32 X107 AP2028218 229768. ▶ Дел за замена на климата со врвен квалитет, изграден за да трае!. ▶ Не се потребни електрични модификации или адаптери. ▶ Работи со Hotpoint Sears и повеќе!. Ова е сосема нов опсег на шпорет на климак, Cooktop 6 "Chromer Chrome Draw Bool.

Главните карактеристики

Избор на клиент