МУТЕРИКИ ФЛАСИНИ БАРБЕР ПЕЛ ЛЕР, ЛОГО ЗА КАРТИСКИ ЛОГО ЗАВРШНИ ОТВОРЕН РОТИРАЕ НА БАРБЕРСКИОТ ОТВОРЕН СВЕТСКИ СВЕТСКИ Монтиран wallид на wallидот /Д/90X18CM/35.4x7.1in
Новак

МУТЕРИКИ ФЛАСИНИ БАРБЕР ПЕЛ ЛЕР, ЛОГО ЗА КАРТИСКИ ЛОГО ЗАВРШНИ ОТВОРЕН РОТИРАЕ НА БАРБЕРСКИОТ ОТВОРЕН СВЕТСКИ СВЕТСКИ Монтиран

DEN 432.00

Во достапна форма

и издржлив : Дизајн на дождови, исто така, може да се користи нормално на пороен дожд; голема осветленост, -стемото, не е лошо кога водата, дизајнот за заштеда на електрична енергија, дополнителниот долг кабел е лесен за употреба Лесно е да се собере ова ротирање може да се користи во затворено или на отворено. Висока осветленост, но заштедете енергија : Внатрешноста со LED ленти за заштеда на енергија, што обезбедува доволно, исто така е убава глетка во текот на ноќта; животен век до 130.000 часа, отколку обична сијалица 50 пати подолг живот и е заменлива сијалица, посветла од традиционалните светилки и око. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно консултирајте се со нас, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. и издржлив : Дизајн на дождови, исто така, може да се користи нормално на пороен дожд; голема осветленост, -стемото, не е лошо кога водата, дизајнот за заштеда на електрична енергија, дополнителниот долг кабел е лесен за употреба. Лесно е да се собере ова ротирање може да се користи во затворено или на отворено. Висока осветленост, но заштедете енергија : Внатрешноста со LED ленти за заштеда на енергија, што обезбедува доволно, исто така е убава глетка во текот на ноќта; животен век до 130.

Главните карактеристики

Product Name:
Barber Pole
Size:90X18Cm/35.4X7.1In,120X18Cm/47.2X7.1In:
Stripe Specifications:
A, B, C, D, E,F,G,H,I
Outdoor Rainion:
Rainstormion
Package Includes:
1 X Rotating Barber Pole Lamp+Mounting Accessories
Note:
Please Refer to the Size. a Smeasurement Error is Allowed Within the Normal Range.:
Due to the Differences between Different Monitors, the Picture May Not Reflect the Actual Color of the Item :

Избор на клиент