5/16 OD Hex Standoffs/6-32 x 1 1/2/не'рѓосувачки челик/надворешен дијаметар: 5/16 /Големина на конецот: 6-32/должина: 1 1/2
Новак

5/16 OD Hex Standoffs/6-32 x 1 1/2/не'рѓосувачки челик/надворешен дијаметар: 5/16 /Големина на конецот: 6-32/должина: 1 1/2

DEN 7727.84

Во достапна форма

5/16 хексадецимална машка-женска 303 не'рѓосувачки челик. Хекс-исклучување (машки / женски), 5/16 "ОД хексадецимален прекин (машко-фермал) / 6-32 x 1 1/2" / не'рѓосувачки челик / надворешен дијаметар : 5/16 " / Големина на низата : 6-32 / должина : 1 1/2 ".

Главните карактеристики

Избор на клиент