Goodmoel 1/24 Fantasy Femaleенски агент Војник во војник смола модел/необјавен и необоен војник Die Cast комплет/TK-084
Новак

Goodmoel 1/24 Fantasy Femaleенски агент Војник во војник смола модел/необјавен и необоен војник Die Cast комплет/TK-084

DEN 1.67

Во достапна форма

Овој материјал е меѓународно признаена висококвалитетна смола со фино обликување и средна цврстина Сликата прикажана во врската е повикување на готовиот производ, кој се продава како необоени и неограничени делови од смола. Needе треба да ги соберете овие делови од смола заедно и да ги насликате со алатка. (Алатките и бојата треба да донесат свои). Не грижете се дали деловите од смола се свиткаат или деформираат за време на испорака, можете да ги вратите во нивната оригинална форма со тоа што ќе ги ставите во топла вода неколку секунди (или со употреба на вентилатор на топол воздух) сè додека не омекнат. Ако не разбирате ништо пред да го набавите или по приемот на пакетот, ве молиме испратете ни е -пошта и ние ќе одговориме брзо во рок од 12 часа!. Материјал : Resincale : 1/2 24 Color : Primary Colorlender : Unisexapplicable Age : 14 години и Above Teme : Филмови и ТВСУБЕКТ : Воен воен стил : Статикформ : Неисправен и непрекинат : Треба да се соберат сами по себе : .

Главните карактеристики

Избор на клиент