Фустани сјајни секвенци без ракави танцувачки фустан жени фигура уметнички гимнастички балет танц леотарски фустан
Новак

Фустани сјајни секвенци без ракави танцувачки фустан жени фигура уметнички гимнастички балет танц леотарски фустан

DEN 8540.16

Во достапна форма

Womenените возрасни фустани за танцување без ракави, добра истегната ткаенина, повлекувајте го затворањето Вратот на вратот, без ракави и без грб со сјајни секвенци, половината прицврстено високо здолниште со ниско ниво. Со Булит-во Леотар за гаранција за безбедност, супер мека и мазна, дише, удобно за носење. Погодно за класа за танцување, гимнастичко вежбање, конкуренција и перформанси, итн. Ве молиме проверете внимателно со табелата со големина подолу пред да поставите нарачка, препорачано ладно миење на рацете. Womenените возрасни фустани за танцување без ракави, добра истегната ткаенина, повлекувајте го затворањето. Вратот на вратот, без ракави и без грб со сјајни секвенци, половината прицврстено високо здолниште со ниско ниво. Со Булит-во Леотар за гаранција за безбедност, супер мека и мазна, дише, удобно за носење. Погодно за класа за танцување, гимнастичко вежбање, конкуренција и перформанси, итн. Ве молиме проверете внимателно со табелата со големина подолу пред да поставите нарачка, препорачано ладно миење на рацете. Карактеристики : Womenенски фустан за танцување без ракави, без ракави, добра истегната ткаенина, повлечете го затворањето.

Главните карактеристики

Избор на клиент