Комплет за сликарство на Елк и Дедо Мраз ДИЈ Дијамант Божиќ за возрасни, Сноуфилд 5Д Арт Комплет за вежбање со дијаманти, комплет за вежбање на wallидови, Gem Art Craft Home Game
Новак

Комплет за сликарство на Елк и Дедо Мраз ДИЈ Дијамант Божиќ за возрасни, Сноуфилд 5Д Арт Комплет за вежбање со дијаманти, комплет за

DEN 2.00

Во достапна форма

Дијаманти и големини- 12 x 16 инчи, полно сликарство со дијаманти дијаманти, обрасци во различни стилови, прават забавен предизвик и убав подарок Пакетот вклучува дијаманти и алатки, ако сакате повеќе. Декорација на wallидови- уникатно сликарство со дијаманти е најдобрата декорација за дневна соба и студија. Големината се вклопува на масата и шкафот за да го збогати вашиот живот. Уникатен и стилски дизајн- ако сметате дека декор за домот е недооценет и обичен, нашите комплети за сликање со дијаманти можат да ви помогнат да ја активирате вашата дневна соба, спалната соба и пошироко. Чекори на DIY- можете да го изберете методот со кој сте најудобни за да го направите во целосна слика. Операцијата е едноставна. Залепете го дијамантот до соодветната позиција на бројот. Квалитетна услуга-Ние нудиме висококвалитетни услуги за враќање и враќање во продажба. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас навреме и ние ќе одговориме што е можно поскоро. Популарна уметност : Дијамантското сликарство е најпопуларна DIY декорација со богати бои и силна тродимензионална смисла. Поедноставно и поубаво е од вкрстениот бод. Комплетот за вез за дијамантска уметност е лесен за реализирање на класични уметнички дела и ќе уживате во сликањето. Доживејте го чувството да се биде сликар. Пакет и големина : Печатено платно на масло од HD, доволно монистра со дијаманти, лепак, пенкало за дијаманти. Забележете дека целосното сликарство со дијаманти не ја вклучува рамката. 12 × 16 инчи е целокупната големина на шемата. Материјал : Возрасен костум за сликање со дијаманти, кој усвојува високо транспарентно платно за процесот на печатење што не е лесно да се преклопи и со водоотпорно вискозност водоотпорно лепило за топло топење.

Главните карактеристики

Избор на клиент