Слаба мечка племенски држач за далечински управувач на ТВ со 6 оддели Организатор за складирање на биро за кутии за козметика на Blu-ray Media Player
Новак

Слаба мечка племенски држач за далечински управувач на ТВ со 6 оддели Организатор за складирање на биро за кутии за козметика

DEN 447.84

Во достапна форма

Пу Направени во САД или увезени. Материјал - Организаторот за далечински управувач е направен од квалитетна PU кожа за да создаде мека постава внатре за да спречи гребнатини, масло и абење, обезбедувајќи заштита за далечинскиот управувач и долготрајните перформанси. Дизајнот е стилски и едноставен и служи за украсување на просторијата. Голем капацитет - Организаторот за далечински управувач има димензии од 9,8 "x 4,5" x 4 "/25cm * 11,5cm * 10,5cm (L x W x H) и просторот за складирање е поделен на 5 главни оддели и 1 голем дел од одделот со различни Тома за сместување на различна големина на далечински управувач со големина за складирање на различни далечински управувачи за кабелски кутии, Roku, Apple TV, Fire TV, далечински управувачи за аудио опрема и повеќе. Разновидна употреба - Овој ТВ далечински организатор може да се користи како решение за складирање за канцелариски материјал , очила, мобилни телефони или козметички четки. Земајќи непречен дизајн на страната на организаторот, печатено со уникатен персонализиран дизајн, тоа прави одличен подарок за жени, мажи, возрасни, тинејџери и момчиња на Денот на вineубените, родендени, родендени, родендени, родендени, родендени, родендени, родендени, родендени, родендени, родендени, родендени, родендени, родендени, родендени, родендени, родендени, родендени, родендени, родендени Денот на благодарноста, Божиќ или која било друга годишнина. Применливи сценарија - Овој организатор е широко користен во маси за кафе, софи, бањи, простории за јадење, дневни простории, простории за студии, маси за облекување, спални соби, маси за кревет и канцеларии. Може да чува далечински управувачи, шминка Четки и други предмети многу добро. Современ дизајн - деликатното зашивање на нашиот организатор на далечински управувач е софистициран и издржлив и ќе одговара на кој било декор. Организаторот има едноставен, но некомплициран стил, со специјален печатен дизајн за да ги одржува вашиот дом и канцеларија организирана додека го прави домашниот декор да изгледа стилски. Направени во САД или увезени. Материјал - Организаторот за далечински управувач е направен од квалитетна PU кожа за да создаде мека постава внатре за да спречи гребнатини, масло и абење, обезбедувајќи заштита за далечинскиот управувач и долготрајните перформанси. Дизајнот е стилски и едноставен и служи за украсување на просторијата. Голем капацитет - Организаторот за далечински управувач има димензии од 9,8 "x 4,5" x 4 "/25cm * 11,5cm * 10,5cm (L x W x H) и просторот за складирање е поделен на 5 главни оддели и 1 голем дел од одделот со различни Тома за сместување на различна големина на далечински управувач со големина за складирање на различни далечински управувачи за кабелски кутии, Roku, Apple TV, Fire TV, далечински управувачи за аудио опрема и повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Anncus TH58NVG3S0HBAI4BGA 10pcs
Новак
Anncus TH58NVG3S0HBAI4BGA 10pcs
Во достапна форма
DEN 2516.96
Вреднување на стоката: