Итални резерви на главата, компатибилна со лентата за глава DW, лентите за замена на лентите за глава за голема големина на форма на главата, големи, 2 парчиња
Новак

Итални резерви на главата, компатибилна со лентата за глава DW, лентите за замена на лентите за глава за голема големина на форма на главата,

DEN 2.33

Во достапна форма

Лесен и издржлив, не е лесен за истегнување - нашата лента е лесна и издржлива, не е лесна за истегнување и може да се користи подолг временски период, ефикасно заштедувајќи ви ги трошоците за купување на лента за замена Не е лесно за истегнување - Висок квалитет ја прави лентата лесно да ја задржи својата оригинална форма, не е лесно да се истегне, обезбедува добро запечатување на предметот при носење на каишот, за да се одржи секогаш најдобро корисничко искуство. Оставете ја каишот на главата цела ноќ - нашата лента има дизајн што не се лизга што не се лизга на главата, помагајќи му на каишот подобро да остане на место во текот на целата ноќ. Ефективно спречете ја лентата да ви се лизга од главата кога ја носите, што резултира во влијание врз ефективноста на предметот, а вашиот сон е прекинат многу пати секоја вечер. Топли совети - лентата е подобрена и има некои разлики од старата верзија. Но, тие нема да влијаат на нивните функции. По правилното прилагодување, можеби ќе ја претпочитате најновата лента за верзија наместо старата, ве молиме дајте му на производот повеќе трпеливост да се прилагоди кога го користите. Погодно за голема големина на форма на главата - каишот е голема големина. Ако сè уште ви пречи каишот што е премал и се чувствува премногу тесно за носење, нашата лента со големи димензии ќе ги олесни вашите грижи во ниеден момент! Ние ги разгледуваме сите мали детали и размислуваме за начини да ги направиме подобрувањата на производот ;.

Главните карактеристики

Избор на клиент