Nokmopo плус големина врвови на женски моден лесен ракав со долг ракав, тркалезен пулвер, врвен блуза, пулвер, туничен врвови на врвови
Новак

Nokmopo плус големина врвови на женски моден лесен ракав со долг ракав, тркалезен пулвер, врвен блуза, пулвер, туничен врвови на врвови

DEN 1403.20

Во достапна форма

75% полиестер, 25% памук Карактеристики : Кошули за модни копче за жени. Лабава фитинг; Стилски високо ниско ниво; Обична цврста боја; Лесен материјал од памучен постелнина; Ракавите може да се превртат за да бидат 3/4 ракави. Дизајн : елегантни маички, едноставни врвови со цврста боја, текстурирана измислица, класичен стил, кошули со блузи од блузи, прават да изгледате поубаво, стилски, елегантен и елегантен. Дизајн на ракав и ракав за ракав. Па, изменете ги вратот и рацете, направете да изгледате пофони и шармантно. Ocassion : Едноставниот дизајн го прави совршен за какви било прилики. Добро за погодно за секојдневно носење, случајно, канцеларија, плажа, дома, улична работа, дневно, патување, трчање, училиште, датира, забави, совршени ками врвови во пролет, лето и есен. Погодно е да се носи во пролет, лето и есен. Материјал : Копчето за женско копче надолу е изработено од класичен шифон, тенок, чист, лесен, дише, меко и удобно за носење. Микро-лента шифонска ткаенина, лесна и мека, многу кул за носење во есента сезона. Ги слушаме повратните информации на клиентите и да ги прилагодиме сите детали за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Погледнете ја табелата со големина на последната слика пред да поставите нарачка. Внимание : Машинско миење или ладно миење на рацете. Ве молиме, прочитајте ја препораката за големина внимателно пред да нарачате. Основите може да се појават малку поразлични преку веб -страницата поради компјутер, но не грижете се, само малку. Ви благодарам многу што го избравте нашиот производ, нема да зажалите! Ве молиме, повикајте ја табелата со големина подолу на „Опис на производот“ пред да нарачате. Graphic T Shirts Soft Long Sleeve Shirt Red White And Blue Shirts For Women Mexican Shirts For Women Black Work Shirt Striped Button Shirt Black Shirts Women Striped Shirts For Women Ditsy Floral Top Long Sleeve Rugby Shirt Business Tops For Women Winter Shirts For Women Women V Neck T Кошули лажички врвови на вратот за жени жени плус големина туники златна кошула женски тениски кошула готски врвови за жени Ноќта на вештерките кошула кошула копче до блузи маица женски женски карирани фланели кошула западно. Работни блузи за жени секси кошули со долг ракав за жени жени со долги ракави маички женски врвови, обични женски бели кошули, двојки кошули, постепени врвови, жени кошула, пад на кошули, копче на горе, врвна кариорна карирана кошула жолта маица со долга кошула со црна бела кошула црна бела боја, црна бела кошула, црна маица црна бенда, црна маица, црна маица, црна маица, црна маичка црна бендола Врвови на врвови жени туника 3/4 ракави женски врвови лабава вклопена маичка со маички, врзана боја маица црвена карирана кошула гроздобер хавајски кошула црна продолжена култура, врвни женски врвови, графички маички за жени жени кошула.

Главните карактеристики

Избор на клиент