Allmro Мал ѓубре може да мултифункционална дневна соба за домаќинството спална соба квадрат за отпадоци конзерва за кујнски бања креативна ѓубре за отпадоци конзерв?
Новак

Allmro Мал ѓубре може да мултифункционална дневна соба за домаќинството спална соба квадрат за отпадоци конзерва за кујнски бања креативна

DEN 1054.40

Во достапна форма

Одлично за спална соба, бања, канцеларија, конференциска сала, просторија за прикажување, продавница, кујна, автомобил и многу повеќе ★ Правоаголни, отворени врвни лименки за ѓубре се вклопуваат убаво под бирото, во кујнскиот кабинет или меѓу тесните простори. ★ Чистете со влажна крпа и воздух суво со леснотија за долготрајна употреба. ★ Стилски ѓубре може со модерен и едноставен дизајн кој изгледа одлично и го подобрува постојниот декор. ★ Просторен ефикасен, стилски, издржлив, економичен, удобен и ефикасен начин за рециклирање. Облик : квадратна материјала : Метод на пластика : Без покривка Функција : Мултифункционална корпа за складирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент