Davitu DC Мотор-4D60GN 12V/24V Dc Менувач МОТОР 60W Минијатурен Мотор Со Висок Вртежен Момент Бавна Брзина Мал Мотор CW/CCW Прилагодлива насока прилагодлива брзина -: 200rmp, Напон: 24V)
Новак

Davitu DC Мотор-4D60GN 12V/24V Dc Менувач МОТОР 60W Минијатурен Мотор Со Висок Вртежен Момент Бавна Брзина Мал Мотор CW/CCW Прилагодлива насока

DEN 1.67

Во достапна форма

Брзина( ВРТЕЖИ во МИНУТА) : 200 вртежи во минута, Напон(V) : 24 V Потекло : CN(Потекло). Сертификација : CCC. Континуирана струја (а) : -. Комутација : Четка. Брзина( ВРТЕЖИ во МИНУТА) : 200 вртежи во минута, Напон(V) : 24 V. Потекло : CN(Потекло). Сертификација : CCC. Континуирана струја (а) : -. Комутација : Четка. Нов Мотор СО Брзина ОД 12 V/24 V DC 60w Минијатурен Мотор Со Висок Вртежен Момент Бавна Брзина Мал Мотор Лесен Мотор Со Голем вртежен момент , Може да биде променлива брзина , полека брзина реверзибилна спецификации : 4 D60 GNVoltage : 12 V/24 VFrenquency : 50 Hz~60 Hz Power : 60wmotor Димензија : 80mm*164mm прилагодлив правец прилагодлив БРЗА РАБОТА 24 ЧАСА НА ДЕН Применливи Индустрии : Електрични Играчки Автомобили, Опрема За Масажа. Навлажнувачи, средства за чистење воздух, грејачи на воздух, машини за печатење, медицинска опрема, машини за автоматско пакување итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент