Ја Имам Најдобрата Сестра На Светот, Но Таа Е Малку Луда И Посакувана Танцување Ѓердан, Сестра Присутна Од Сестра, Единствена За Голема Сестра
Новак

Ја Имам Најдобрата Сестра На Светот, Но Таа Е Малку Луда И Посакувана Танцување Ѓердан, Сестра Присутна Од Сестра, Единствена За Голема Сестра

DEN 1272.00

Во достапна форма

СОВРШЕН ПОДАРОК-Нашиот накит е подарок со врвен квалитет за Сестра Испратете го на тој посебен некој како совршен начин да ја изразите вашата убов. ВИСОК КВАЛИТЕТ - овој Ѓердан За Танцување На Желби Е направен од . Има цвет во облик на ааа одделение кубни цирконски накит и ливчиња тројно обложени во 14к злато. ПРИЛАГОДЛИВ-ланецот е долг 15,75 инчи и има прилагодлив продолжувач. Совршено ќе одговара на сечиј врат. Приврзокот е 0,45 инчи (11,5 мм) во должина и 0,35 инчи (8,8 мм). ПРЕКРАСНА КАРТИЧКА ЗА ПОРАКИ-картичката за пораки што доаѓа со овој подарок сигурно ќе донесе насмевка на лицето на лицето што ја прима.Се надеваме дека ќе уживате во вашиот ѓердан и ќе најдете среќа во неговиот прекрасен дизајн!. ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО производот е рачно полиран Во Мајами, ФЛ и се испраќа до вашата врата. 100% гарантирано задоволство!. СОВРШЕН ПОДАРОК-Нашиот накит е подарок со врвен квалитет за Сестра. Испратете го на тој посебен некој како совршен начин да ја изразите вашата убов. ВИСОК КВАЛИТЕТ - овој Ѓердан За Танцување На Желби Е направен од . Има цвет во облик на ааа одделение кубни цирконски накит и ливчиња тројно обложени во 14к злато. ПРИЛАГОДЛИВ-ланецот е долг 15,75 инчи и има прилагодлив продолжувач. Совршено ќе одговара на сечиј врат. Приврзокот е 0,45 инчи (11,5 мм) во должина и 0,35 инчи (8,8 мм). ПРЕКРАСНА КАРТИЧКА ЗА ПОРАКИ-картичката за пораки што доаѓа со овој подарок сигурно ќе донесе насмевка на лицето на лицето што ја прима.

Главните карактеристики

Избор на клиент