Нфл 6-Парче може &засилувач; Шише Кулер Сорта Пакет
Новак

Нфл 6-Парче може &засилувач; Шише Кулер Сорта Пакет

DEN 479.20

Во достапна форма

Увезени Вклучува : 2 Може; 2 Шише; 2 Тенок. Одговара на стандардни лименки и шишиња. Сублимирано лого. Вклучени компоненти : Кузи. Не гледајте подалеку од оваа комплетна колекција на колачиња. Чувајте ги шишињата и лименките ладни или топли додека го покажувате вашиот тимски дух! Лесно се преклопува рамно за да ве однесе каде и да ве води вашата забава! Дизајниран за најверните обожаватели да ги покажат своите вистински бои.

Главните карактеристики

Избор на клиент