Цветен Долг Фустан За Жени Закопчајте Фустани Со Врат Со Кратки Ракави Секојдневен Фустан Со Маица Бохо Макси Фустан Со Џебови
Новак

Цветен Долг Фустан За Жени Закопчајте Фустани Со Врат Со Кратки Ракави Секојдневен Фустан Со Маица Бохо Макси Фустан Со Џебови

DEN 1.00

Во достапна форма

дипломирање фустан свадба гостин фустани за жени Увезени. "За Големината : Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Табелата Со Големини На Сликата На Производот! Ако имате какви било прашања во Врска Со Фустанот, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. фустани за сонце женски летни секојдневни фустани за жени 2023 фустан со долги ракави без плажа за жени макси фустан валентин фустан за жени секси фустан со плус големина породилен фустан за фотосесија фустани на плажа хавајски фустани за жени пролетни фустани за жени секси цветен фустан за жени мини фустани. Еластично затворање. ●Материјал : 95% полиестер и 5% спандекс, овој мини фустан/фустани од маица/макси фустан/фустан за лулашка/фустан од резервоар/фустан од туника е мек, удобен, дише, пријателски за кожата, удобен за допир и носење, ви овозможува лесно да уживате во свежината на летото. +Стил : Летен секојдневен фустан, симпатичен,едноставен, растеглив и лабав фит.Супер мек и удобен, погоден за повеќето форми на телото.фустани за жени 2023/макси фустан за жени/фустан без ракави за жени/секси фустани за жени/мини фустани за жени/фустан со плус големина за жени/фустани на плажа за жени/сарафани за жени/секојдневни фустани за жени/породилен фустан за фотосесија/коктел фустани за жени вечерна забава/бохо цветен фустан/фустани за сонце женски летни секојдневни. ●Идеја за натпревар : овој секојдневен летен фустан е совршен за пар со извонреден накит, чанта и убави чизми Или потпетици, мора да бидете најатрактивните ѕвезди на запеаната, одлична за матурска, забава, клуб, свадба, враќање дома,работна канцеларија ; ако се комбинира со станови, пумпи , сонце, очила за сонце, дефинитивно е најдобриот избор за секојдневен изглед, лежење, одмор, плажа. +Прилика : Совршен За многу прилики Како што се секојдневно носење , училиште, работа, канцеларија, дом, лежење, шопинг, запознавање, плажа, одмор, одмор, патување, патување, клуб, забава, модна фотосесија, шик улична облека, коктел, свадба. фустан без ракави без рамо плус големина црна бела црвена чипка фустан со ремен за шпагети фустан со ремен за шпагети долга должина на коленото фустан со ремен за шпагети фустан со ремен за шпагети фустан со лежерни фустани за жени секојдневно лето со ракави фустани со џебови за жени плус големина фустани со џебови за жени секојдневни летни фустани за жени работа секојдневни летни фустани за жени работа обични фустани со плус големина за жени жените работат обични ситни фустани за жени. Почитувани Кралица, Добредојдовте на "HTHJSCO"! Се надевам дека ќе имаат пријатно шопинг искуство во "HTHJSCO"! Нашето нормално време на испорака : 10-20 Дена, Забрзана логистика : 5-10 дена. Информации за производот : Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Пол : Жени/ Тинејџерки / Дами /Женски Стил : Секојдневен/Секси/Елегантен/Моден/Трендовски/Гроздобер / Класичен Како да се мие : Машинско Перење Или Миење Раце Во Ладна Вода, Закачете Или Исушете Ја Линијата, Не Избелувајте.

Главните карактеристики

Избор на клиент