Достоен Куче Фланелен Кариран Прилагодлив Фустан За Миленичиња, Стилски Лак Прикачен Фустан, Летна Облека За Куче, Одговара На Кучиња СО Големина XL, Тен
Новак

Достоен Куче Фланелен Кариран Прилагодлив Фустан За Миленичиња, Стилски Лак Прикачен Фустан, Летна Облека За Куче, Одговара На Кучиња

DEN 3.33

Во достапна форма

Шема : Достојното Куче ви нуди Тен Кариран Фустан за вашиот симпатичен пријател со четири нозе Достапно во прекрасна комбинација на бои На Тен, Црно-Бело фустанот е покриен со прилично карирана, што го нагласува целиот изглед на вашето домашно милениче. Практично : овој фустан е многу погоден за сопствениците на миленичиња да го облечат своето крзнено бебе. Има велкро затворачи на половината и вратот за прилагодливо вклопување, што ви олеснува да го ставите на вашето домашно милениче и да полетате кога е потребно. Материјал : Изработен од четкан памук, фустанот е дизајниран да ги одржува вашите миленици топли во текот на зимската сезона кога се на отворено. Материјалот е лесен и затоа не го прави вашето домашно милениче премногу тешко откако ќе го носи. Одржување : Овој Кариран фустан е супер лесен за одржување. Се пере во машина и затоа, можете да го исчистите фустанот за кратко време.

Главните карактеристики

Избор на клиент