Љубов Мајчини Подароци, Вие сте Најсреќната Мајка На Светот Што Ме Имате Како Ваш, Мајка Крст Танцување Ѓердан Од Син Ќерка
Новак

Љубов Мајчини Подароци, Вие сте Најсреќната Мајка На Светот Што Ме Имате Како Ваш, Мајка Крст Танцување Ѓердан Од Син Ќерка

DEN 870.40

Во достапна форма

СОВРШЕН ПОДАРОК-Нашиот накит е подарок со врвен квалитет За Мајката Испратете го на тој посебен некој како совршен начин да ја изразите вашата убов. ВИСОК КВАЛИТЕТ - овој Крст Танцување Приврзок Ѓердан е направен од . Има цвет во облик на ааа одделение кубни цирконски накит и ливчиња тројно обложени во 14к злато. ПРИЛАГОДЛИВ-ланецот е долг 15,75 инчи и има прилагодлив продолжувач. Совршено ќе одговара на сечиј врат. Приврзокот е 1 инч (25мм) во должина и 0,85 инчи (21,6 мм) во ширина. ПРЕКРАСНА КАРТИЧКА ЗА ПОРАКИ-картичката за пораки што доаѓа со овој подарок сигурно ќе донесе насмевка на лицето на лицето што ја прима. Се надеваме дека ќе уживате во вашиот ѓердан и ќе најдете среќа во неговиот прекрасен дизајн!. ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО производот е рачно полиран Во Мајами, ФЛ и се испраќа до вашата врата. 100% гарантирано задоволство!. Порака од срце! Оваа мајка Крст танцување парче карактеристики .

Главните карактеристики

Избор на клиент