Смешна Мамацита Синко Де Мајо Женска Маица Со Долги Ракави Мексикански Сомбреро 5 Мај
Новак

Смешна Мамацита Синко Де Мајо Женска Маица Со Долги Ракави Мексикански Сомбреро 5 Мај

DEN 0.67

Во достапна форма

100% памук Произведено ВО САД и Увезено. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. ОДЛИЧНО ОДГОВАРА : оваа маица со долги ракави се чувствува одлично и одговара на големината. Смешната женска маица Мамацита Синко Де Мајо е совршен подарок. Маичката е одличен подарок за тато, сопругот, синот, момчето, дедото, мама, сопругата, ќерката или бабата .Ве молиме проверете ја нашата продавница за смешна, Божиќна, политичка, воена, патриотска, Христијанска, Хумор, поп-култура, саркастична, машка новина маица, женска новина маица или облека што дава изјава. Имаме многу дизајни и грахични кошули. ВРВЕН КВАЛИТЕТ : имаме широк избор на идеи за облека и подароци за мажи, жени и деца, вклучувајќи кошули, блузи за резервоари, дуксери со качулка и многу повеќе. Можете да најдете нешто за секого во вашето семејство. Сите наши графички маици се испечатени и дизајнирани во САД од нашиот неверојатен тим професионалци. Нашиот објект За печатење во Пенсилванија има некои од најдобрите опрема за печатење на екран И печатење Директно До Облека за да се обезбеди најдобар можен квалитет. Нашите маици се достапни во многу големини и бои. ПРЕКРАСНО ЧУВСТВО : нудиме маици кои се 100% АМЕРИКАНСКИ памук. Хедер Греј 90% АМЕРИКАНСКИ памук, 10% полиестер, Пепел Сива 99% АМЕРИКАНСКИ памук, 1% полиестер. Овие маици се модерно вклопување. Ние нудиме големини ДО 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL. имаме многу машки кошули женски кошули, детски кошули, кратки ракави, долги ракави и дуксери, дуксери за избор, за целото семејство, вклучувајќи чичко, тетка или најдобар пријател. Карактеристики : јака од 1/2", залепен врат и раменици, ракав со двојна игла и долниот раб, полу-монтирано тело. ЗАБАВУВАЈТЕ се : нашите кул кошули се направени за да додадат забава со многу отпечатоци од маици за избор. Бидете во центарот на вниманието на роденденска забава, Божиќна забава или кога сте околу вас пријател и семејство. Смешни маици или саркастични новини маици се одлични за кршење на мразот. Нашите кошули се удобни и квалитетни маици што можете да ги носите на работа или дома. Прекрасна кошула е најдобриот божиќен подарок, подарок за роденден, подарок За Денот На Таткото, подарок За Денот На Мајката, подарок за дипломирање, подарок за враќање на училиште. ОДРЖЛИВОСТ : Нашите памучни маици се направени имајќи ја предвид одржливоста. Памукот одржливо се одгледува и етички се бере. 100% од остатоците за сечење ткаенина се рециклираат во влакна и се користат во нови производи. 33% од енергијата што се користи за производство на овие маици доаѓа од обновливи извори. Миењето на маичката внатре кон надвор во ладна вода не само што ја прави вашата маичка да трае подолго, туку е добро и За Земјата, околу 90% од енергијата што ја користи машината за перење оди кон загревање на водата.

Главните карактеристики

Избор на клиент