Aexit 3ft 39 Алатки &засилувач; Дома Подобрување Инчи 1 Метар Лента Мерење Алатка Клуч Синџир Лента Мерки Портокалово Црвено
Новак

Aexit 3ft 39 Алатки &засилувач; Дома Подобрување Инчи 1 Метар Лента Мерење Алатка Клуч Синџир Лента Мерки Портокалово Црвено

DEN 96.64

Во достапна форма

Име На Производот : Мерна Лента;Материјал : Челик, Пластика(Случај);Боја На Куќиштето : Портокалово Црвена Боја На Лента : Бела; Мерна Скала : Метричка, Инч, Нога. Должина на мерење : 1М, 3 стапки, 39 Инчи;Ширина На Лента : 0,6 см/ 0,23". Вкупна Должина : 8,5 см/3,3"; Големина На Куќиштето : 3,5 х 3,5 х 1,2 см/ 1,4 "х 1,4" х 0,5 "(Л*В*Т). Тежина : 13гр; Содржина На Пакетот : 1 х Мерна Лента. Три скала : Мерење На Метрика, Инчи и Стапала. Квадратна пластична кутија, бела лента, е лесна за носење со синџир на клучеви.

Главните карактеристики

Избор на клиент