Зубаз Женски Нфл Тим Женски Марлен Супер Мека, Лесен Џогер Панталони
Новак

Зубаз Женски Нфл Тим Женски Марлен Супер Мека, Лесен Џогер Панталони

DEN 1.00

Во достапна форма

Затворање на врвка 74% вискоза/22% полиестер/4% спандекс, лесна, супер мека ткаенина. Екран печатени графика. Широк еластичен појас со врвка за влечење во контрастна боја. Два странични џебови. Официјално лиценциран од страна на мак. Овој висококвалитетен џогер Панталон Зубаз е совршен за игри и кога ви треба нешто малку потопло за да навивате за вашиот омилен тим. Ткаенината е лесна, супер мека и еластична - совршена за секојдневно носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент