Петмонт Обична Маица За Домашни Миленици Десинг: Кој Ги пушти Кучињата Да Излезат Зелени Одлично За Мали И Средни Кучиња Големина Екстра Мали
Новак

Петмонт Обична Маица За Домашни Миленици Десинг: Кој Ги пушти Кучињата Да Излезат Зелени Одлично За Мали И Средни Кучиња Големина Екстра Мали

DEN 3.33

Во достапна форма

Растеглив и погоден за повеќето мали и средни кучиња Кошулите за кучиња петмонт се направени од памучна и полиестерска ткаенина, што ги прави растегливи, соодветни, дишат, лесни и брзо се сушат. Состав : 90% свеж памук / 10% полиестер. Нашите материјали за десинг и ткаенини ги прават нашите т-срања лесни за облекување и соблекување на вашите сакани миленичиња. Модерни и кул дизајни. Со нашите живописни обоени ткаенини, дезинсекции и отпечатоци вашето домашно милениче ќе изгледа супер кул и слатко. Важно Известување : Ако вашето домашно милениче обично носи големина S, тоа не значи дека Сите Големини S ќе одговараат на него/неа. Ве молиме погледнете го нашиот водич за големина за да бидете сигурни дека ја избирате вистинската големина за вашето домашно милениче. Ние стоиме покрај нашите производи и дезинсекции. Ако имате било какви сомнежи во врска со нашите маици големини или било кој друг предмет ве молиме контактирајте со нас.

Главните карактеристики

Избор на клиент