Литлерт Нхл Минесота Диви Водат Миленичиња Дрес За Големи Кучиња, Тимска Боја, Големо Куче
Новак

Литлерт Нхл Минесота Диви Водат Миленичиња Дрес За Големи Кучиња, Тимска Боја, Големо Куче

DEN 3.00

Во достапна форма

100% Полиестер Произведено во САД и Увезено. Официјално лиценциран дрес за миленичиња е направен од висококвалитетна 100% полиестерска заслепувачка ткаенина. Страничните панели за истегнување и прилагодливите ремени за затворање на врската обезбедуваат удобно вклопување за многу широк спектар на кучиња!. Задебелени бои на тимот и привлечни графички графики на секоја маичка. Погледнете ја табелата со големини за мерење и потврдете дека вашето куче може да одговара. Овој дрес е лесен за облекување и соблекување колку што е и за грижа.едноставно рачно измијте и закачете суво. Конечно дрес за големи кучиња! Сега вашиот голем пријател може да спортува автентичен лиценциран дрес за миленичиња Со Големиот Дрес За Миленичиња На Малата Земја уникатната конструкција на дресот на големото куче се одликува со прилагодливи затворачи на споеви и странични панели за истегнување што одговараат на удобноста.

Главните карактеристики

Избор на клиент