Swpeet 45Pcs 3 Големини 1/2 3/4 1-1/4 Комплет За Асортиман На Метална Жица За Поврзување, Ширина Ткаен Кабел За Врзување, Цврста Брава За Повеќекратна Употреба Со Супериорна Ја
Новак

Swpeet 45Pcs 3 Големини 1/2 3/4 1-1/4 Комплет За Асортиман На Метална Жица За Поврзување, Ширина Ткаен Кабел За Врзување, Цврста

DEN 1.67

Во достапна форма

? Што Добивате - - - - - - - Во овој комплет, Ќе добиете 45 парчиња 3 Големини 1/2" 3/4" 1-1/4" Комплет За Асортиман На Метална Жица Со Ремени, Вклучувајќи 20 парчиња 1/2" Метална Жица за Ремени; 20 парчиња 3/4" Метална Жичана Тока за Ремени; 5 парчиња 1-1/4" Метална Жичана Тока за Ремени Вкупно 45 парчиња можат да ги задоволат сите ваши потреби. ? Висок Квалитет - - - - - - - - Метални токи изработени со тврда челична конструкција и обложена со цинк, тврда челична конструкција и обложена со цинк. Цврст и не лесно деформиран, голема отпорност на корозија и отпорност на абење, долг век на траење и повеќекратна употреба. Металната брава е дел од Комплетот За Ремени за Пакување заедно со затегнувачот за врзување на кабелот и ролната за врзување на кабелот. ? Токи од жица за ремени - - - - - - Овие Жични Токи за Ремени се дизајнирани да ги користат со полипропиленско врзување од 1/2" 3/4" 1-1/4" на која било марка за да ги спојат стоките заедно или да обезбедат тешки товари на палети за складирање или транспорт. Токи за врзување на ремени дизајнирани за употреба со врвка за врвки за да обезбедат тешки товари. ? Добар Помошник - - - - - - ние нудиме различни решенија за ремени за пакување кои вклучуваат претходно избрани производи за ремени кои работат совршено заедно. Идеално за композитно врзување на кабелот од која било марка, вртењето на кабелот непречено се лизга низ металната тока и го прави процесот на врзување брз и лесен. ? Широките Апликации - - - - - - - цврстите метални токи обезбедуваат бунд и обезбедуваат широк спектар на предмети низ мноштво индустрии, обезбедуваат безбедни и економични решенија за широк спектар на внатрешни и надворешни апликации. ? Swpeet 45 Pcs 3 Големини 1/2 " 3/4 "1-1/4" Комплет За Асортиман На Метална Жица За Поврзување, Ширина Ткаен Кабел За Врзување, Цврста Брава За Повеќекратна Употреба Со Супериорна Јачина на Кршење за Лента за Пакување ? ЗОШТО ДА НЕ ОДБЕРЕТЕ НАС? ? 1, Големина На Апликација ? Пакување од 45 парчиња жични токи за ремени, дизајнирани да користат со полипропиленско врзување од 1/2" 3/4" 1-1/4 " на која било марка за да ја спојат стоката заедно или да обезбедат тешки товари на палети за складирање или транспорт.

Главните карактеристики

Избор на клиент