Чистач на тркала на тркалото, поддржува алатка за отстранување на воздушен или електричен режим за отстранување на обетки за 1/2 клуч за удар или чистење на тркала з?
Новак

Чистач на тркала на тркалото, поддржува алатка за отстранување на воздушен или електричен режим за отстранување на обетки за 1/2 клуч

DEN 0.33

Во достапна форма

Со жица четка и тркало за мелење : има внатрешна четка за жица и отстранливо тркало за мелење на долниот крај, што може ефикасно да ја отстрани 'рѓата од металните површини и завртките и завртките; Постојат вкупно 2 тркала за мелење, можете да влијаете со 1/2 инчи клуч или вежба за напојување се користат заедно, додека дополнителни додатоци за мелење на тркалото може да се инсталираат кога треба да се заостри Големина : Максималната должина на обетка е околу 8 см / 3,1 инчи; Применливата должина на завртката е околу 3 ~ 80см / 1.2 ~ 31,5in; Применливиот дијаметар на завртката е околу 3 ~ 16cm / 1.2 ~ 6,3in; Постојат три бои во вкупно доаѓаат во црна, црвена и виолетова и се испорачуваат случајно. Темелно исчистете : Исчистете го центарот и столпчињата истовремено со внатрешниот систем за чистење на столче од не'рѓосувачки челик, кој темелно ги отстранува остатоците или загадувачите од шарата, столпчињата и тапаните на сопирачките што можат да влијаат на целата гума без да ја оштетат површината, силата на мелење е униформна. Отстранувач на брза скала : Погоден е за разни форми да бидат излупени со абразивни тела, како на пример за чистење на метални површини и завртки или завртки и внатрешни завртки од не'рѓосувачки челик, лесно може да се отстрани 'рѓа, корозија на столпчиња за тркала, бандажи за гуми и други остатоци од сопирачките и други остатоци , додека мелете со низок шум и помалку прашина. Работа со пиштол за удар : Алатката за отстранување на 'рѓа може да се користи со пиштол за удар од 1/2 инчи, поддржува воздух или електричен режим, не ја оштетува површината на предметот, униформа сила за мелење, униформа ефект на обработка и отпорен на абење, може да биде Исчистено брзо, удобно и брзо. Со жица четка и тркало за мелење : има внатрешна четка за жица и отстранливо тркало за мелење на долниот крај, што може ефикасно да ја отстрани 'рѓата од металните површини и завртките и завртките; Постојат вкупно 2 тркала за мелење, можете да влијаете со 1/2 инчи клуч или вежба за напојување се користат заедно, додека дополнителни додатоци за мелење на тркалото може да се инсталираат кога треба да се заостри. Големина : Максималната должина на обетка е околу 8 см / 3,1 инчи; Применливата должина на завртката е околу 3 ~ 80см / 1.2 ~ 31,5in; Применливиот дијаметар на завртката е околу 3 ~ 16cm / 1.

Главните карактеристики

Item Type:
Stud Rust Removal Tool
Material:
Plastic, stainless steel
Color:
Black, red, purple
Maximum Stud Length:
Approx. 8cm / 3.1in
Applicable Screw Length:
Approx. 3 ~ 80cm / 1.2 ~ 31.5in
Applicable Screw Diameter:
Approx. 3 ~ 16cm / 1.2 ~ 6.3in
Package List:
1 x Stud Rust Removal Tool:
2 x Grinding Wheels:

Избор на клиент