Луксуз 6 парчиња ресторани кујни чаша отклучувач за драгер, мал привлекувач стапчиња моќни канализации тоалет за тоалети мијалник мијалник бањи затнување чистачи
Новак

Луксуз 6 парчиња ресторани кујни чаша отклучувач за драгер, мал привлекувач стапчиња моќни канализации тоалет за тоалети мијалник

DEN 1531.20

Во достапна форма

ПВЦ Ископување на мозоци : Овој домашен клип создава поголем надолен притисок за да помогне брзо да се расчистат мозоци. Вметнување на мијалник за кујни : Лесен за употреба и удобно за држење. Дебел материјал, отпорен на абење и анти-пад. Компактен клип : Погодно е да се биде во бања, када, када за перење, туш и кујнски мијалник. Гумен тоалетен клип : Лесно е да се отстранат блокадите и во бањата или кујната, економично и. Кујнски мијалник за мијалник : Исклучителна изработка, силна и висок притисок, лесно ископување без никаков труд. Ископување на мозоци : Овој домашен клип создава поголем надолен притисок за да помогне брзо да се расчистат мозоци. Вметнување на мијалник за кујни : Лесен за употреба и удобно за држење. Дебел материјал, отпорен на абење и анти-пад. Компактен клип : Погодно е да се биде во бања, када, када за перење, туш и кујнски мијалник. Гумен тоалетен клип : Лесно е да се отстранат блокадите и во бањата или кујната, економично и. Кујнски мијалник за мијалник : Исклучителна изработка, силна и висок притисок, лесно ископување без никаков труд. Список на пакети 6 x Кујнски мијалник Карактеристики - Прекрасен мал подарок за вашите пријатели и семејства. Погодно е за дома, канцеларија и хотелски мијалник за мијалник. - Направено од врвен ПВЦ материјал, оваа чистачка е и практична.

Главните карактеристики

Избор на клиент