Аексит Мангански челик Домашен хардвер за одвод на хардвер Аугер Пролетен кабел 1/2-инчи од 4,9 метри модел: 97AS129QO474
Новак

Аексит Мангански челик Домашен хардвер за одвод на хардвер Аугер Пролетен кабел 1/2-инчи од 4,9 метри модел: 97AS129QO474

DEN 1.67

Во достапна форма

Тежина : 422 G; Должина : 1,5м / 4,9ft Име на производот : исцедок пролетен кабел за пролет; Содржина на пакетот : 1 x пролетен кабел за мозоци. : 12мм / 0,47 ". Главна боја : сребрен тон; материјал : манган челик. Fit Modle : Met Goal 70 (542193 EWET453344 YUDR688553). Тежина : 422 G; Должина : 1,5м / 4,9ft. : 1 x пролетен кабел за мозоци. Дија : 12мм / 0,47 “. Главна боја : сребрен тон; Материјал : челик од манган. Fit Modle : Metgoal 70 (542193 EWET453344 YUDR688553). Изработено од висококвалитетен челик од манган, издржлив за долга употреба. Флексибилен мозоци за чистење на пролетни средства за чистење на пролетни средства.

Главните карактеристики

Избор на клиент