Хибент 2 Пакет Универзална Предна Монтажа Тоалет Рачка Резервоарот Рамна Рачка Замена Рачка со 2 Парчиња Нерѓосувачки Челик Флапер Синџири За Повеќето Пред Монтир?
Новак

Хибент 2 Пакет Универзална Предна Монтажа Тоалет Рачка Резервоарот Рамна Рачка Замена Рачка со 2 Парчиња Нерѓосувачки Челик Флапер Синџири

DEN 367.84

Во достапна форма

●Универзална Рачка За Тоалет Од Месинг За Монтирање ● оваа рачка на резервоарот за тоалет е компатибилна со најчестите тоалети со рачка за испирање на предната монтажа Три дупки на крајот од рачката, што го прави флексибилен за прилагодување на должината според резервоарот за тоалет. ●Детали за големината●рачката за рамна рачка е со должина од околу 8,26 инчи/ 21 см и ширина од 2,56 инчи/ 6,5 см. Соодветна големина за повеќето тоалети за испирање на предната монтажа. Одговара резервоарот дупка дијаметар 0. ●Висококвалитетен Месинг Материјал И Финиш Отпорен На Корозија ● Изработен од месинг за зголемена издржливост. Заменете ја рачката на тоалетот со оваа универзална рачка за испирање. Оваа рачка доаѓа во класична Мат Црна завршница за да го комплиментирате вашиот тоалет. Идеален за ремоделирање и надградби на бањата. ●Лесен За Инсталирање Е лесен за инсталирање и вклучува Мат црна рачка за завршна обработка, рачка од месинг, бела пластична пупка и навртка.

Главните карактеристики

Избор на клиент