FSCZ автомобил гума снежен ланец 292 челик за нокти за нокти Безбедност против лизгање на снег автоматско затегнување на говедско месо, универзален ланец Зимски снеже
Новак

FSCZ автомобил гума снежен ланец 292 челик за нокти за нокти Безбедност против лизгање на снег автоматско затегнување на говедско месо, универзален

DEN 3501.12

Во достапна форма

Големина : (Ве молиме, потврдете ги спецификациите на гумите за да избегнете купување на погрешен модел) A2 (155/65 R14) Материјал : Изработено е од густ полиуретан TPU, челични нокти и други материјали. Целиот дизајн на обвивка е повеќе не лизга и целосно затворен. Дво парче заклучување, дизајн на челични нокти, подобар ефект против лизгање, без бучава, без испакнатини, без гуми. Силна нелизга, абење, цврстина, да не ги повредите тркалата и другите карактеристики. Процес : Усвојува 292 чинии за нокти на сите челик, кои се опкружени со анти-лизгање и кршење на мраз. Има посилен зафат и подобар ефект против лизгање. Легурата е направена густа и затрупана, а отпорот на абење не е лесен за паѓање. Интегрираните цврсти шарки и двонасочните анти-насоки против оф, проверете дали е безбеден и безбеден. Препорачано по избор : Број 1 претставува бебе, збир од два ланци против лизгање, со две тркала; Анти-лизгачкиот ланец е составен од единечен околу 2, вкупно четири. Заложба за квалитет : Ако имате какви било проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте не. Ние сме подготвени да ви обезбедиме бесплатна услуга за замена!. Големина : (Ве молиме, потврдете ги спецификациите на гумите за да избегнете купување на погрешен модел) A2 (155/65 R14). Материјал : Изработено е од густ полиуретан TPU, челични нокти и други материјали. Целиот дизајн на обвивка е повеќе не лизга и целосно затворен. Дво парче заклучување, дизајн на челични нокти, подобар ефект против лизгање, без бучава, без испакнатини, без гуми. Силна нелизга, абење, цврстина, да не ги повредите тркалата и другите карактеристики. Процес : Усвојува 292 чинии за нокти на сите челик, кои се опкружени со анти-лизгање и кршење на мраз. Има посилен зафат и подобар ефект против лизгање. Легурата е направена густа и затрупана, а отпорот на абење не е лесен за паѓање. Интегрираните цврсти шарки и двонасочните анти-насоки против оф, проверете дали е безбеден и безбеден. Препорачано по избор : Број 1 претставува бебе, збир од два ланци против лизгање, со две тркала; Анти-лизгачкиот ланец е составен од единечен околу 2, вкупно четири. Заложба за квалитет : Ако имате какви било проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте не. Ние сме подготвени да ви обезбедиме бесплатна услуга за замена!. Вашите родители, вашите деца, вашиот lубовник, негуваат колку заработувате пари, нивото на социјалниот статус, тие треба да бидете толку силни како планина, но на оваа планина им е потребна безбедност, ве молиме побарајте го вашето семејство во снежни денови.

Главните карактеристики

Избор на клиент