Индијански полица 20 Парчиња Кујнски Хардверски Копчиња И Влечења | Цветна Комода Повлечете | Декоративно Копче Разнобојни | Копчиња За Кујнски Кабинети Во Фарма Ке?
Новак

Индијански полица 20 Парчиња Кујнски Хардверски Копчиња И Влечења | Цветна Комода Повлечете | Декоративно Копче Разнобојни | Копчиња За Кујнски

DEN 3.33

Во достапна форма

6 Месечна Гаранција За Замена на Производствени Дефекти на Сите Копчиња на Фиоките КАРАКТЕРИСТИКИ-Без ' Рѓа Дебели И Долготрајни Хардверски Деца Пријателски-Нема Остри Рабови На Аглите Нашиот Хардвер На Кабинетот е Безбеден за Употреба Во Домот и Канцеларијата. Материјал : Керамичка Боја : Повеќебојна. Дијаметар Од 1,50 Инчи Прибл. 1,25 Инчи Проекција Прибл. Додатоци : Секое Влечење На Фиоката Доаѓа Со Целото Капаче на Хардверската Навртка и 2 Различни Големини На Завртки. Можете Да Побарате Должина На Завртката Според Вашите Барања. Содржина На Пакетот : 20 Парче Цвет Средината На Векот Модерни Копчиња. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ-Само Дупчете Дупка во Кабинетот и Затегнете Го Хардверот со Клешта. За Услуги На Клиентите И Прашања Поврзани Со Гаранцијата Ве Молиме Контактирајте_ус- (од понеделник до сабота од 9-00 до 18-00 ЧАСОТ). Грижа : Избришете Со Мека Крпа. Употреба : можете Да Ги Користите Овие Рачки На Комодата Во Вратата, Фиоката, Кабинетот, Гардеробата, Комодата итн. 6 Месечна Гаранција За Замена на Производствени Дефекти на Сите Копчиња на Фиоките. КАРАКТЕРИСТИКИ-Без ' Рѓа Дебели И Долготрајни Хардверски Деца Пријателски-Нема Остри Рабови На Аглите Нашиот Хардвер На Кабинетот е Безбеден за Употреба Во Домот и Канцеларијата. Материјал : Керамичка Боја : Повеќебојна. Дијаметар Од 1,50 Инчи Прибл. 1,25 Инчи Проекција Прибл. Додатоци : Секое Влечење На Фиоката Доаѓа Со Целото Капаче на Хардверската Навртка и 2 Различни Големини На Завртки. Можете Да Побарате Должина На Завртката Според Вашите Барања. Содржина На Пакетот : 20 Парче Цвет Средината На Векот Модерни Копчиња. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ-Само Дупчете Дупка во Кабинетот и Затегнете Го Хардверот со Клешта. За Услуги На Клиентите И Прашања Поврзани Со Гаранцијата Ве Молиме Контактирајте_ус- (од понеделник до сабота од 9-00 до 18-00 ЧАСОТ).

Главните карактеристики

Избор на клиент