Пвц Праг Лента, Кат Транзиција Ленти, Тепих Врата Трим Ленти, Ламинат Кат Покритие Ленти, Самолепливи Кат Вратата Делител Лента
Новак

Пвц Праг Лента, Кат Транзиција Ленти, Тепих Врата Трим Ленти, Ламинат Кат Покритие Ленти, Самолепливи Кат Вратата Делител Лента

DEN 239.84

Во достапна форма

Прагот е изработен од висококвалитетен пвц материјал, мек и еластичен, лесен за чистење, а површината е отпорна на нечистотија, триење и гребнатиниВисината на прагот на тротоарите е погодна, така што нема да се сопне при одење и да ја заштити безбедноста на одење. Лентите за врата од тепих се погодни за премин од тепих во подни плочки или дрвени подови, покривање на празнините на подот, а лентите на прагот на подот можат да поврзат различни рабови на подот, погодни за украсување на аголниот раб. Самолеплива лента за праг е погодна за одвојување на одделни области од дневната соба, трпезаријата, кујната и бањата или како знак за потсетување за преодната област на прагот на земјата, а исто така може да го покрие јазот помеѓу подовите за да спречи постепено проширување на јазот. Лентата за украсување тепих прифаќа самолеплив дизајн со силна леплива лента, која може да се фиксира во саканата положба со откинување на црвената налепница. Должината може слободно да се намали колку што е потребно, без завртки и алатки за инсталација, и нема да го оштети интегритетот на подот. Ве молиме исчистете ја прашината на подот пред инсталацијата, мрсни или влажни капки вода, почекајте чистење и сушење за да залепите за да ја одржите најдобрата стабилност. Нашата лента на прагот на вратата е 2 МЕТРИ во должина, 4 см и 5 см во ширина и има 4 бои сиво зрно дрво, јаворово дрво, жолт даб и црвен даб, што може да одговара на повеќето подови и украси на куќи. Прагот е изработен од висококвалитетен пвц материјал, мек и еластичен, лесен за чистење, а површината е отпорна на нечистотија, триење и гребнатини.Висината на прагот на тротоарите е погодна, така што нема да се сопне при одење и да ја заштити безбедноста на одење. Лентите за врата од тепих се погодни за премин од тепих во подни плочки или дрвени подови, покривање на празнините на подот, а лентите на прагот на подот можат да поврзат различни рабови на подот, погодни за украсување на аголниот раб.

Главните карактеристики

Избор на клиент