Сојузнички Месинг RW - 34/24 Ретро Колекција На Бранови 24 Инчи Двостепена Стаклена Полица, Нелакиран Месинг
Новак

Сојузнички Месинг RW - 34/24 Ретро Колекција На Бранови 24 Инчи Двостепена Стаклена Полица, Нелакиран Месинг

DEN 4681.60

Во достапна форма

Направено со 1/4-во дебело стакло за безбедност и цврстина Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали. Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Стаклена димензија 24-во х 5-ин. Двостепената полица е идеална употреба на просторот. Обезбеден е ограничен животен век. Додадете простор и организација во вашата бања со оваа едноставна стаклена полица во современ стил Со калено стакло со закосени острици и цврст месинг хардвер оваа полица е изработена за издржливост цврстина и стил Една од многуте координативни додатоци во Сојузничката Колекција на Производи од Месинг оваа суптилна стаклена полица е совршено надополнување на вашиот декор За бања Колекцијата На Ретро Бранови, исто така, ја повторува моќта на престој на некои елементи за дизајн од 20 век. Иако нема да видите ништо диско или психоделично, ќе видите слични детали за меурчиња на разни влечења, стебла и раце низ оваа колекција.

Главните карактеристики

Избор на клиент