10 парчиња Целосно Преклопување Кујна Спална Соба Лед Шарка Лесна Дневна соба Ормар Шкаф Плакар Поблиску Систем За Амортизери На Вратата На Гардеробата
Новак

10 парчиња Целосно Преклопување Кујна Спална Соба Лед Шарка Лесна Дневна соба Ормар Шкаф Плакар Поблиску Систем За Амортизери На Вратата На Гардеробата

DEN 1446.24

Во достапна форма

Прилагодено е : Да Број на модел : 101ЛБ. Материјал : Пластика. Должина на барел : Лед Шарка Светлина. Самостојни материјали : Обработка на Дрво. Прилагодено е : Да. Број на модел : 101ЛБ. Материјал : Пластика. Должина на барел : Лед Шарка Светлина. Самостојни материјали : Обработка на Дрво. Тип : Кабинет Предводена Шарка Светлосен Материјал : Пластична Боја : Сива Шема : Целосна Шарка Шарка ова е систем ЗА осветлување НА ШАРКАТА НА КАБИНЕТОТ, инсталирајте го на вашата шарка, откако ќе ја инсталирате батеријата, кога ќе го отворите кабинетот, ќе го осветли целиот кабинет, не треба да земате фенерче кога ќе најдете нешто инкабинет. Лесен за инсталирање и удобен за употреба. Ве молиме љубезно забележете дека батеријата не е вклучена, не ја продавам батеријата бидејќи транспортната батерија со воздух е опасна и забранета.Соодветен модел на батерија Е 23А 12В.

Главните карактеристики

Избор на клиент