Сојузнички Месинг Пг-1Г-16 Пацифик Гроув Колекција 16 Инчен Жлеб Акценти Стакло Полица, Полиран Месинг
Новак

Сојузнички Месинг Пг-1Г-16 Пацифик Гроув Колекција 16 Инчен Жлеб Акценти Стакло Полица, Полиран Месинг

DEN 3203.20

Во достапна форма

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Акрилните компоненти суптилно го нагласуваат овој елегантен дизајн. Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Направено со 3/8-во дебело калено стакло за безбедност и цврстина. Обезбедени се лесни упатства за инсталација. Обезбеден е ограничен животен век. Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали. Акрилните компоненти суптилно го нагласуваат овој елегантен дизајн. Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Направено со 3/8-во дебело калено стакло за безбедност и цврстина. Обезбедени се лесни упатства за инсталација. Обезбеден е ограничен животен век. Овој елегантен и забавен дизајн гарантира дека оваа стаклена полица ќе остави изјава во вашата бања. Полицата вклучува задебелена употреба на јасен акрилик за да се создаде речиси хипнотички изглед против месинг конструкцијата.

Главните карактеристики

Избор на клиент