CKB туш стаклено копче за врата, бања со една еднострана рачка на вратата, четкана никел со цврст 304 рачка од врата од не'рѓосувачки челик за влечење за стаклена врата.
Новак

CKB туш стаклено копче за врата, бања со една еднострана рачка на вратата, четкана никел со цврст 304 рачка од врата од не'рѓосувачки

DEN 2.67

Во достапна форма

Спецификација : 1-1/6 "(30 mm) дијаметар компатибилен со повеќето стаклени дебелината на вратата од стаклена туш од 1/4" до 1/2 "(6 до 12 мм) Инсталирајте го потребите : Потребно е дијаметар на дупката за стаклена врата 1/2" (12 мм). Лесно за инсталирање и користена повеќекратна сцена : Доаѓа со стандардни пластични мијалници и монтирање на хардвер, лесен за инсталирање и заштита од стакло до метален контакт, широко користено во повеќето врати за домаќинството за стаклена врата од бањата, вратата од кабинетот, лизгачката врата и канцелариските стаклени врати итн. Удобно и издржлив дизајн : Ова копче на вратата е издржливо и удобно со цврстите материјали обезбедува лесен зафат и привлечен стил на вашата бања. Ви даваат цел живот на практична употреба. Гаранција за гаранција : 5 години гаранција. Спецификација : 1-1/6 "(30 mm) дијаметар компатибилен со повеќето стаклени дебелината на вратата од стаклена туш од 1/4" до 1/2 "(6 до 12 мм). Инсталирајте го потребите : Потребно е дијаметар на дупката за стаклена врата 1/2" (12 мм). Лесно за инсталирање и користена повеќекратна сцена : Доаѓа со стандардни пластични мијалници и монтирање на хардвер, лесен за инсталирање и заштита од стакло до метален контакт, широко користено во повеќето врати за домаќинството за стаклена врата од бањата, вратата од кабинетот, лизгачката врата и канцелариските стаклени врати итн. Удобно и издржлив дизајн : Ова копче на вратата е издржливо и удобно со цврстите материјали обезбедува лесен зафат и привлечен стил на вашата бања.

Главните карактеристики

1-1/6 (30 mm) Diameter Compatible to Most Glass Shower Door Thickness Range From 1/4 to 1/2 (6 to 12 mm). :

Избор на клиент