Suxyes пакет од 2 рачки за кабинети со кристал, влечење на хромирано сребро стакло, декоративна фиока влече модерни копчиња за рачки на вратата на вратата за плакарот з
Новак

Suxyes пакет од 2 рачки за кабинети со кристал, влечење на хромирано сребро стакло, декоративна фиока влече модерни копчиња за рачки

DEN 255.84

Во достапна форма

Кристалниот кабинет се повлекува, се раздели од нормата и додадете допир на модерна и елеганција на вашиот домашен декор со овие влечења на фиоки за шик кристален сребрен тон Плескавата фацетирана исечена стакло поставена на металната база, светло ќе ја фати светлината и искрата, што го прави убав додаток на вашиот кујнски кабинет, градите, фустанот, суетата, шкафот, плакарот, страничната табла, библиотеката и така натаму. Тие се лесна инсталација и се вклучени три завртки за монтирање на различна големина за да се задоволат различна потреба. Овие копчиња за кристални кабинети ќе бидат најдобар начин за украсување на вашиот дом или да ги испратите на вашите пријатели како подарок за Божиќни домаќинства. Секоја должина на влечење е околу 176мм/6,92 "со растојание од дупка од 127мм/5". А должината на завртката е околу 20мм, 25мм и 28мм. Секој пакет вклучуваше влечења од 2 парчиња кристални кабинети, 5 парчиња завртки за монтирање со 3 различни големини, 20мм / 25мм / 28мм и 5 мијалници за компјутери.

Главните карактеристики

Material:
Glass and Alloy

Избор на клиент