Поддршка за поддржувач на капакот на капакот на капакот на капакот на капакот на капакот на железо
Новак

Поддршка за поддржувач на капакот на капакот на капакот на капакот на капакот на капакот на железо

DEN 1.67

Во достапна форма

Содржина на пакетот : 2 x Пролет за поддршка на капакот на капакот (лево+десно) со завртки за монтирање Вкупна големина : 170x22x17mm/6,7 "x0. Погоден е за поддршка на капаците на кабинетот, кутијата, градите, корпата за складирање, итн. Направено од високо квалитетно железо, издржливо, поддршка. Поддржува, монтирани на лево и десно апликации. Содржина на пакет : 2 x Пролет за поддршка на капакот на капакот (лево+десно) со завртки за монтирање. Вкупна големина : 170x22x17mm/6,7 "x0. Погодно е за поддршка на капаците на кабинетот, кутијата, градите, корпата за складирање, итн. Направено од високо квалитетно железо, издржливо, поддршка. Пролетните потпори, поставени на лево и десно апликации. Product Specifications : Material : Iron Total Size : 170x22x17mm/6.67"(L*W*H) Hole Diameter : 5mm/0.2" Hole Distance : 24mm/0.75" Notes : All Димензиите се мерат рачно и може да има мали отстапувања.

Главните карактеристики

Избор на клиент