ЧДЈУФ 4 парчиња Кабинет Врата Шарка Багаж Накит Дрво Кутија Гроздобер Шарки Мебел Декор
Новак

ЧДЈУФ 4 парчиња Кабинет Врата Шарка Багаж Накит Дрво Кутија Гроздобер Шарки Мебел Декор

DEN 1344.48

Во достапна форма

сосема ново метален материјал, издржлив, анти - ' рѓа,. Издржлив и лесен за инсталирање со завртките. Убави украсни шарки, флексибилни превртувања и лесни за употреба. Совршен за гроздобер дрвена кутија, врата, кабинет, корпа за отпадоци, гардероба, гроздобер накит, куфер, кабинет итн. метален материјал, издржлив, анти - ' рѓа,. Издржлив и лесен за инсталирање со завртките. Убави украсни шарки, флексибилни превртувања и лесни за употреба. Совршен за гроздобер дрвена кутија, врата, кабинет, корпа за отпадоци, гардероба, гроздобер накит, куфер, кабинет итн. метален материјал, издржлив, анти - ' рѓа,.Издржлив и лесен за инсталирање со завртките.Убави украсни шарки, флексибилни превртувања и лесни за употреба.Совршен за гроздобер дрвена кутија, врата, кабинет, корпа за отпадоци, гардероба, гроздобер накит, куфер, кабинет итн.Спецификации : Тип На Ставка : Шаркиматеријал : пеглање : должина : 41мм/1,6 инколор : сребрена, Бронзена(По Избор)Количина : 4 парчиња забелешка : Нема малопродажен пакет.

Главните карактеристики

Избор на клиент