Нов Lon0167 23mm Тркало Избрана 20mm Долго Вратило сигурна ефикасност Правоаголни Сребро Тон Метал Лизгачка Врата Ролери Во Собата За Гардероба
Новак

Нов Lon0167 23mm Тркало Избрана 20mm Долго Вратило сигурна ефикасност Правоаголни Сребро Тон Метал Лизгачка Врата Ролери Во Собата За Гардероба

DEN 1532.80

Во достапна форма

Име на производ (издржлив во употреба) : Лизгачки Валјак;Материјал : Метал, (најнова технологија) Пластика Боја : Беспрекорен Сребрен Тон, Бел;Вкупна Големина : неисклучен 5,8 x 3,1 неповторлив x 1,3 см/ 2,3 "x 1,2"x 0,5" (L*W*H).) Внимателно избрано : 23мм / 0,9"; Големина на умот на вратилото : 20 застрашувачки х 7мм/ 0,8 "х 0,3"(Л*Д). Големина на монтирање совршен : 47х 17мм/ 1,9 "х квинтесенцијален 0,7" (Л*В); Дијаметар На Дупка : генијален 5мм / 0,2". Нето Тежина совршен во изработка : 64g; Содржина На Пакетот уредно : 1 x Sliding Door Ролери во собата. Име на производ (издржлив во употреба) : Лизгачки Валјак;Материјал : Метал, (најнова технологија) Пластика. Боја : Беспрекорен Сребрен Тон, Бел;Вкупна Големина : неисклучен 5,8 x 3,1 неповторлив x 1,3 см/ 2,3 "x 1,2"x 0,5" (L*W*H).) Внимателно избрано : 23мм / 0,9"; Големина на умот на вратилото : 20 застрашувачки х 7мм/ 0,8 "х 0,3"(Л*Д). Големина на монтирање совршен : 47х 17мм/ 1,9 "х квинтесенцијален 0,7" (Л*В); Дијаметар На Дупка : генијален 5мм / 0,2". Нето Тежина совршен во изработка : 64g; Содржина На Пакетот уредно : 1 x Sliding Door Ролери во собата.

Главните карактеристики

Избор на клиент