2 ПАРЧИЊА Цврста Месинг Фиока За Батлер шарки 2-1/2 x1-1/2 Со Завртки Сатенска Завршница Преклопна Маса Флип Горната Шарка
Новак

2 ПАРЧИЊА Цврста Месинг Фиока За Батлер шарки 2-1/2 x1-1/2 Со Завртки Сатенска Завршница Преклопна Маса Флип Горната Шарка

DEN 3.33

Во достапна форма

+ Должина=2-1/2 во (2,55*1,50 инчи) со 12 заврткикапацитетот на тежината е 25 кг, Отвора 180 степени и Затвора рамна. + Костум за многу видови маси за преклопување, маси за машини за шиење,работна површина, трпезариска маса и гардероба. + 90 степен преклопна маса шарка флип врвот шарка, сатенска завршница, мазна површина, изгледаат сјајни. + Преклопни Шарки За Маса И Комплет Алатки За Завртки, Шарка За Фиоки За Фиоки За Кутии За Подароци За Накит Со бесплатни завртки. ● Усвоен висококвалитетен цврст месинг, обезбедувајќи квалитет со долг работен век. + Должина=2-1/2 во (2,55*1,50 инчи) со 12 завртки.капацитетот на тежината е 25 кг, Отвора 180 степени и Затвора рамна. + Костум за многу видови маси за преклопување, маси за машини за шиење,работна површина, трпезариска маса и гардероба. + 90 степен преклопна маса шарка флип врвот шарка, сатенска завршница, мазна површина, изгледаат сјајни. + Преклопни Шарки За Маса И Комплет Алатки За Завртки, Шарка За Фиоки За Фиоки За Кутии За Подароци За Накит Со бесплатни завртки. ● Усвоен висококвалитетен цврст месинг, обезбедувајќи квалитет со долг работен век. Причината зошто изберете Ја Нашата Шарка За Месинг Фиока? + 90 степен преклопна маса шарка флип врвот шарка, сатенска завршница, мазна површина, изгледаат сјајни.

Главните карактеристики

Избор на клиент