Шарки на вратите, Меки Шарки За Затворање На Вратите, Шарки На Кабинетот Со Целосно Преклопување, 50 парчиња 24 * 16мм Мебел Кабинет За Фиоки Врата Задник Шарка Дрво Кут
Новак

Шарки на вратите, Меки Шарки За Затворање На Вратите, Шарки На Кабинетот Со Целосно Преклопување, 50 парчиња 24 * 16мм Мебел Кабинет За Фиоки

DEN 1.33

Во достапна форма

Материјал : нерѓосувачки челик : прецизност, висока јачина, не е лесна за ' рѓа [Лесна Инсталација и прекрасно Уредно-Покријте ја оригиналната оштетена област за да изгледа убаво.Целосната инсталација ќе трае само неколку минути.Променливите шарки за преклопување доаѓаат со соодветни завртки за да обезбедат совршено вклопување. Тој е флексибилен и не крцка при отворање или затворање на вратата; исклучителни шарки се користат за подобрување на убавината на минијатурните производи. Висококвалитетен мини преклопен задник шарка антички бронзен мебел хардверски кабинет шарка со завртки. Доколку имате какви било други потреби, ве молиме контактирајте не преку е-пошта, ние сме секогаш на ваша услуга, ви благодариме за покровителството и ви посакуваме среќен живот!. Материјал : нерѓосувачки челик : прецизност, висока јачина, не е лесна за ' рѓа. [Лесна Инсталација и прекрасно Уредно-Покријте ја оригиналната оштетена област за да изгледа убаво.Целосната инсталација ќе трае само неколку минути.Променливите шарки за преклопување доаѓаат со соодветни завртки за да обезбедат совршено вклопување. Тој е флексибилен и не крцка при отворање или затворање на вратата; исклучителни шарки се користат за подобрување на убавината на минијатурните производи. Висококвалитетен мини преклопен задник шарка антички бронзен мебел хардверски кабинет шарка со завртки. Доколку имате какви било други потреби, ве молиме контактирајте не преку е-пошта, ние сме секогаш на ваша услуга, ви благодариме за покровителството и ви посакуваме среќен живот!. Ве молиме изберете ја бојата и количината што ги сакате од паѓачкото мени погоре Издржливи И лесни за инсталирање Убави украсни шарки.

Главните карактеристики

Избор на клиент