XWWDP 2pcs Постави 10.1 * 6cm Тешки Бронзени Рамен Т Шарка За Штала Порти Дрвена Кутија Кабинетот Врата Додатоци
Новак

XWWDP 2pcs Постави 10.1 * 6cm Тешки Бронзени Рамен Т Шарка За Штала Порти Дрвена Кутија Кабинетот Врата Додатоци

DEN 2.00

Во достапна форма

Бронзена рамна шарка, шарка за вино од дрвена кутија Материјал : галванизирано железо. Големина : 10,1 * 6см. Шарките во форма на т се користат за закачување на вратите на кабинетот, градинарски врати, дрвени кутии, кабини, врати за јахти итн. Бронзена рамна шарка, шарка за вино од дрвена кутија. Материјал : галванизирано железо. Големина : 10,1 * 6см. Шарките во форма на т се користат за закачување на вратите на кабинетот, градинарски врати, дрвени кутии, кабини, врати за јахти итн. Детали за проектот : Бронзена рамна шарка, шарка за вино од дрвена кутија.Шарките во форма на т се користат за закачување на вратите на кабинетот, градинарски врати, дрвени кутии, кабини, врати за јахти итн.Материјал : галванизирано пеглање : 10.1 * 6cm Color : Бронза (Како што е прикажано на сликата)Содржина На Пакетот : 2 * шарка (со завртки)белешки : поради многу фактори како што се осветленоста на екранот и интензитетот на светлината, вистинската боја на оваа ставка може да биде малку поинаква од сликата прикажана на веб-страницата.

Главните карактеристики

Избор на клиент