Куки за лепило на Kimzcn тешки wallидни куки водоотпорни куки од не'рѓосувачки челик, пешкир од облеката за кука за кука - бања и спална соба 4 -пакувања четкани
Новак

Куки за лепило на Kimzcn тешки wallидни куки водоотпорни куки од не'рѓосувачки челик, пешкир од облеката за кука за кука - бања и спална соба 4

DEN 168.00

Во достапна форма

Премиум материјал - Изграден од не'рѓосувачки челик од типот 304 Премиум одделение, издржлив и искривен, спречете ја 'рѓата и чувајте ја во врвна состојба долго време Завршувањето на челичен челик - куката за пешкир е финиш од не'рѓосувачки челик со рака, градење за да се спротивстави на дневните гребнатини, корозии и оцрнување. Висок капацитет за оптоварување - Тешки куки на Foto Snow со силна лепливост и доказ за вода. Максимално оптоварување со 15 фунти без оштетување на идот. Современ дизајн - Оваа wallидна кука може да се користи и за чување на дневни предмети за домаќинството. Како што се алатки за готвење, чадори, крпа, палто, облека, клуч, облека, капа и др. Лесно за инсталирање - само излупете го заштитниот слој на лепилото во задниот дел и залепете го на посакуваната позиција. Препорачано да го оставите на 24 часа пред да висат какви било предмети. Премиум материјал - Изграден од не'рѓосувачки челик од типот 304 Премиум одделение, издржлив и искривен, спречете ја 'рѓата и чувајте ја во врвна состојба долго време. Завршувањето на челичен челик - куката за пешкир е финиш од не'рѓосувачки челик со рака, градење за да се спротивстави на дневните гребнатини, корозии и оцрнување.

Главните карактеристики

Избор на клиент