Yfqhdd задник кутија за украси за бања, држач за тоалетна хартија, организатор за бања, држач за бројачи за табели
Новак

Yfqhdd задник кутија за украси за бања, држач за тоалетна хартија, организатор за бања, држач за бројачи за табели

DEN 5359.52

Во достапна форма

Дизајн на рамен врв, совршен за држење сапун, мобилен телефон или други предмети Ова е водоотпорна цевка за хартија без удар, лесна за инсталирање и целосно функционална. Водоотпорен и анти-испуштање, силно оптоварување. Wallид монтиран, не треба дупчење, лесен за инсталирање. Има многу детали дизајн, нежни агли. Метод на инсталација : Punch-Freestyle : Modern Aplicable Tissue : Roll Papertype : Метод на канистер за ткиво : Метод на висина : Tissue Boxmaterial : ABS+PSMatery : Plasspackage Список : 1 * Складирање Rack Bathroom бесплатно стоечки држач за хартија за тоалети на тоалетот, држач за држач за хартија со резерви.

Главните карактеристики

Избор на клиент