Rusticware 975sn кујнски и кабинет за бања
Новак

Rusticware 975sn кујнски и кабинет за бања

DEN 112.48

Во достапна форма

Направено од кастинг на цинк диа Спакувано со сврзувачки елементи. Повеќе дизајни за да одговараат на која било декорација на стил. Од името на брендот : Рустикален софтвер. Направено од кастинг на цинк диа. Спакувано со сврзувачки елементи. Повеќе дизајни за да одговараат на која било декорација на стил. Од името на брендот : Рустикален софтвер. Колекцијата на рустикален софтвер за хардвер на кабинетот има повеќе стилови на копчиња и влечења, како и разноврсна табла за копче. Копчињата и влечењата се достапни во бронза на триење на нафта, сатен никел, исушена пикара, железо, црна и хром. Сите копчиња и влечења се солидни цинк умираат и се преполни со стандардни 8/32 "завртки и завртки што се 1/2" подолги за да одговараат на повеќето апликации.

Главните карактеристики

Избор на клиент