Церада Покривка За Заземјување На Отворено, Заштита Од Сонце Водоотпорни Пластични Церади Крпа За Сенка Отпорна На Дожд
Новак

Церада Покривка За Заземјување На Отворено, Заштита Од Сонце Водоотпорни Пластични Церади Крпа За Сенка Отпорна На Дожд

DEN 2.67

Во достапна форма

Полиетилен (пластика) Изработени од нов ЈП материјал, надградена ткаенина, сребрена обвивка со висока густина, отпорна на дожд и избрана церада за засенчување на сонцето. Заштита од сонце, антиоксидација, топлинска изолација и силно засенчување, отпорност на истегнување и кинење, подолг век на траење на производот. Околните агли се зајакнати, што е погодно за фиксирање и отпорно на влечење. Ја штити дождовницата во сите правци во 360 степени. Стабилен материјал, универзални четири сезони, подобро способни да се справат со сите видови лоши временски услови. Широко се користи во церади за автомобили, капаци за возови, капаци за бродови, капаци за товарни дворови на отворено, индустриски и земјоделски полиња итн. Име на производот : лесни церади Водоотпорна Боја На Церада : Зелена Сребрена Тежина : 180гр по Квадратен метар Дебелина : околу 0,32 мм опсег На Употреба : внатрешен и надворешен. Може да се користи во сите четири сезони.

Главните карактеристики

Избор на клиент