Држач за тоалетна хартија fxbza, држач за тоалети, за кујнски стап на wallиден не'рѓосувачки челик-силвер
Новак

Држач за тоалетна хартија fxbza, држач за тоалети, за кујнски стап на wallиден не'рѓосувачки челик-силвер

DEN 1087.84

Во достапна форма

❣ Завршувањето со соодветно нагорно свиткување лесно да се држи ролна хартија, погодна за бања, спална соба и РВ ❣ Конструиран од 304 не'рѓосувачки челик, лесен за чистење. ❣ Заоблен агли, не е лесен за сечење, грижа и грижа за безбедноста на членовите на семејството. ❣ Направено од не'рѓосувачки челик, не е лесен за 'рѓа, убава и практична, не е лесна за деформација. ❣ Метод на инсталација прободена со дупки на wallидот, шестоаголните завртки се стабилни. ❣ Завршувањето со соодветно нагорно свиткување лесно да се држи ролна хартија, погодна за бања, спална соба и РВ. ❣ Конструиран од 304 не'рѓосувачки челик, лесен за чистење. ❣ Заоблен агли, не е лесен за сечење, грижа и грижа за безбедноста на членовите на семејството. ❣ Направено од не'рѓосувачки челик, не е лесен за 'рѓа, убава и практична, не е лесна за деформација. ❣ Метод на инсталација прободена со дупки на wallидот, шестоаголните завртки се стабилни.

Главните карактеристики

Избор на клиент