Кидистар Бандана Лигавчиња, Органски Памук Лигавење Лигавчиња, Дете Лигавчиња, Почетнички Лигавче
Новак

Кидистар Бандана Лигавчиња, Органски Памук Лигавење Лигавчиња, Дете Лигавчиња, Почетнички Лигавче

DEN 319.84

Во достапна форма

Апсорбира лигав без прашања Сепак, ние сме сосема сигурни дека ќе бидете исклучително задоволни со супериорната апсорпција и стилскиот дизајн на овие лигави лигавчиња, кои ќе останат добри како нови дури и по редовното перење. Органски памук, Руно, Полиестер, Бпа Слободен, Олово Слободен, Фталат Слободен, Латекс Слободен. Произведено Во Индија. Предвремено затворање. Миење Раце Само. Апсолутна Грижа за Вашето Девојче : вашата симпатична принцеза може да стане малку неуредна со постојано лигавење, подригнување или истурање храна/млеко. Нашите лигавчиња од бандана, изработени од хипоалергичен мек памук, се исклучително нежни за чувствителната кожа на вашето бебе и можат поефикасно да ја апсорбираат влагата со поддршка од полиестерско руно, без да дозволат да навлезе во нивната кожа или фустан – ги држи осипите од лигавење подалеку. Трендовски без прашања. Сепак, ние сме сосема сигурни дека ќе бидете исклучително задоволни со супериорната апсорпција и стилскиот дизајн на овие лигави лигавчиња, кои ќе останат добри како нови дури и по редовното перење.

Главните карактеристики

Избор на клиент